Shitet Apartament 2+1+blk, Prane Casa Italia, 100,000 Euro

 • € 100,000
Rruga Allaman Dervishi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Prane Casa Italia, 100,000 Euro

Rruga Allaman Dervishi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, prane Casa Italia, 100,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Allaman Dervishi

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• Siperfaqe 96m²

💶 100,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 96m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara me kontakoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Shtator, 2023 at 9:54 am
 • ID e pronës: MRE-16361
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Allaman Dervishi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Casa Italia

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509