Shitet Apartament 2+1+blk, prane Komisariatit Nr.4, 95,000 Euro

 • € 95,000
Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+blk, prane Komisariatit Nr.4, 95,000 Euro

Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 95,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, prane Komisariatit nr.4, 95,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Aleksander Moisiu

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• Sipërfaqe 65,3m²

• 95,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 65m², ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni i mbyllur me vetrate. Orientimi Jug-Lindje.

Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 8:36 am
 • ID e pronës: MRE-14136
 • Çmimi: € 95,000
 • Sip. totale: 65,3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509