Shitet Apartament 2+1+blk, Prane Selvise, 145,000 Euro

 • € 145,000
Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera

Shitet Apartament 2+1+blk, Prane Selvise, 145,000 Euro

Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 145,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, prane Selvise, 145,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Thanas Ziko

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri 2019

💶 145.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 85.2m², ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Qershor, 2023 at 7:16 am
 • ID e pronës: MRE-11743
 • Çmimi: € 145,000
 • Sip. totale: 85.2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509