Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga 5 Maji, 98,000 Euro

 • € 98,000
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga 5 Maji, 98,000 Euro

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 98,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet APARTAMENT 1+1+blk, Rruga 5 Maji, 98,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga 5 Maji prane Concord Center

• I mobiluar pjeserisht

• Kati 3 me ashensor

• Pallat i ri

💶 98,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74m², ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar pjeserisht dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi shume te mire me shumellojshmeri sherbimesh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 1 Dhjetor, 2023 në 3:52 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 1:49 pm
 • ID e pronës: MRE-21921
 • Çmimi: € 98,000
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2011
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509