Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga 5 Maji, 90,000 Euro

 • € 90,000
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga 5 Maji, 90,000 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 90,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Rruga 5 Maji, 90000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga 5 Maji, prane Concordit

• Kati 7

•Pallat i ri, me ashensor

•Siperfaqe 71m²

💶 90,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 71m² dhe ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 tualet dhe ballkoni. Orientimi Perendim. Shitet i mobiluar.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire me shumellojshmeri sherbimesh. Ndodhet i pozicionuar prane Unazes, me akses me linjat e urbaneve.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:25 pm
 • ID e pronës: MRE-17333
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. totale: 71 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509