Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga Bardhyl, 92000 Euro

 • € 92,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga Bardhyl, 92000 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 92,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Rruga Bardhyl, 92,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Bardhyl

• Kati 5 (jo i fundit)

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe 73m²

💶 92,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 73m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues 6 katesh.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet i mobiluar si ne foto dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Instalimet elektrike, mobilimi dhe elektroshtepiaket jane te bera se fundmi. Eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 10 minuta ne kembe nga qendra. Zone e aksesueshme nga linjat e urbaneve Unaza dhe Porcelani.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Tetor, 2023 at 12:20 pm
 • ID e pronës: MRE-18292
 • Çmimi: € 92,000
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509