Shitet Apartament 2+1+Blk, Rruga e Dibres, 120,000 Euro. I diskutueshem

 • € 120,000
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+Blk, Rruga e Dibres, 120,000 Euro. I diskutueshem

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Rruga e Dibres, 120,000 Euro. I diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga e Dibres, komisariati nr.4

• Kati 8

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe 100 m²

💶 120,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m² dhe ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 4:31 pm
 • ID e pronës: MRE-20582
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258