Shitet Apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 100,000 Euro

 • € 100,000
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 100,000 Euro

Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, prane Rruges se Elbasanit, 100,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Shkolla 9 vjecare Mihal Grameno

• Kati 5

•Pallat ekzistues

•Siperfaqe 94m²

💶 100,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 94m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar si ne foto dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, 5 minuta larg nga Ambasada Amerikane ne rrugen e Elbasanit dhe 5 minuta larg nga Shkolla e Baletit ne Unaze.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Korrik, 2023 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-14337
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Ali Visha

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509