Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga e Kavajes, 142000 Euro

 • € 142,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Rruga e Kavajes, 142000 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 142,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Rruga e Kavajes, 142,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes perballe Deliorgjit

• Kati 12 i fundit

• Pallat me ashensor

• Viti ndertimit 2007

• Siperfaqe Bruto 79,5m²

• Sipërfaqe Neto 70,5m²

💶 142,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 79,5m² dhe ndodhet në katin e 12 në një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-20661
 • Çmimi: € 142,000
 • Sip. e pronës: 70,5 m²
 • Sip. totale: 79,5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509