Shitet Apartament 2+1+Blk, STACIONI TRENIT, 280000 Euro

 • € 280,000
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk, STACIONI TRENIT, 280000 Euro

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 280,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, STACIONI I TRENIT, 280000 Euro

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: STACIONI TRENIT

• Kati 4

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 135m²

💶 280.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 135m²  dhe ndodhet ne katin e 4 banim ne nje pallat te ri me ashensor ne stacioni i trenit. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Orientimi: Jug/Lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 4:21 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 4:21 pm
 • ID e pronës: MRE-25190
 • Çmimi: € 280,000
 • Sip. totale: 135 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258