Shitet Apartament 2+1+blk, Xhamllik, 125000 Euro

 • € 125,000
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Xhamllik, 125000 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 2+1+blk, Xhamllik, 125000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• Bosh

• Kati 4

• Pallat Ekzistues

• Sipërfaqe 83,1m²

• 125000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 83.1m², i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me tulle te bardhe.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Eshte restauruar totalisht se fundmi.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 2:47 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-27356
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 83.1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509