Shitet Apartament 2+1+blk, Yzberisht, 89000 Euro i diskutueshem

 • € 89,000
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Yzberisht, 89000 Euro i diskutueshem

Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 89,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Yzberisht, 89,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga 3 Deshmoret

• Kati 8

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe 79m²

💶 89,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 79m² dhe ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-19941
 • Çmimi: € 89,000
 • Sip. totale: 79 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509