Shitet Apartament 2+1+Blk,5 maj, 150000 Euro

 • € 150,000
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk,5 maj, 150000 Euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 150,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 2+1+blk, 5 maj, 150000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: blacstone

• Bosh

• Kati 4

• Pallat Ekzistues

• Sipërfaqe 97m²

• 150000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 97m², i cili ndodhet ne katin e 3   te nje pallati te ri.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 11:25 am Përditësuar 24 Janar, 2024 at 12:31 pm
 • ID e pronës: MRE-27456
 • Çmimi: € 150,000
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518