Shitet Apartament 2+1+Verand, Univers City, 104988 Euro

 • € 104,988
Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Verand, Univers City, 104988 Euro

Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 104,988

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Univers City, 104988 Euro

• Tipologjia: 2+1+ Verande

• Adresa: Rruga Bashkim Shkurti

• Kati 1

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 103.21m²

💶 104988 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 103.21m²  dhe ndodhet ne katin e 1  ne nje pallat te ri me ashensor tek Univers City. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe veranda .

Siperfaqe e brendshme : 92.99 m²

Siperfaqe e perbashket : 10.22m²

Siperfaqe totale : 103.21 m²

Siperfaqja e Verandes: 40.61 m²

Orientimi: Veri- Perendim

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 12:43 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-24902
 • Çmimi: € 104,988
 • Sip. totale: 103.21 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521