Shitet Apartament 3+1 , Laprak, 100000 Euro

 • € 100,000
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+1 , Laprak, 100000 Euro
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1 ,Laprak, 100000 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Perball Universitetit ”Zoja e Keshillit te Mire” ,Rruga Dritan Hoxha, Laprake

• Kati 5

• Pallat i vitit 2007

• Siperfaqe 98m²

💶 100.000 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1  me siperfqe 98m² dhe ndodhet ne katin e 5  ne nje pallat 7 katesh pa ashensor ne rrugen Dritan Hoxha, Perball Universitetit ”Zoja e Keshillit te Mire” ne Laprake. Apartamenti eshte i organizuar nga Korridori shperndares , 3 dhoma gjumi, kuzhina, ambjenti i ngrenies dhe tualeti. Shitet totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje lagje te qete ku ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode , si pershembull: shkolla, universitete, kopshte, dyane, qendra tregtare (Ring), spitale, farmaci, disa linja urbanesh etj. Vendndodhja e apartamentit eshte vetem 5 Minuta larg rrethit Zogu i Zi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 20 Shkurt, 2024 në 10:40 am Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-31594
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521