Shitet apartament 3+1+2 tualete, Oxhaku, 110.000 euro

 • € 110,000
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 tualete, Oxhaku, 110.000 euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 110,000

PĂ«rshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 3+1+2 tualete, Oxhaku, 110.000 euro

 

Tipologjia: 3+1+2 tualete

Adresa: Oxhaku,Rruga Xhanfize Keko

I mobiluar

Kati 2

Pallat

Me hipoteke

đź’¶ 110.000 euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+2 wc, me siperfaqe 106 m2, dhe gjendet ne katin 2 te nje pallati te vitit 2000. Apartamenti shitet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga 1 ambient ndenje, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 3:57 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9933
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndĂ«rtimit: 2000
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Shitje
 • TĂ« gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544