Shitet Apartament 3+1+2WC, Astir, 208940 Euro

 • € 208,940
Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 3+1+2WC, Astir, 208940 Euro

Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 208,940

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+2WC, Astir, 208940 Euro

• Tipologjia: 3+1+2WC+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 8

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 157.1m²

💶  208940 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 157.1m²  dhe ndodhet ne katin e 8  ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe). Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 3 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit,2 tualete dhe ballkoni. Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 129.4 m²

Siperfaqe e perbashket : 27.7m²

Siperfaqe totale : 157.1 m²

Orientimi: Lindje/ Perendim

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Janar, 2024 në 11:06 am Përditësuar 6 Janar, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-24730
 • Çmimi: € 208,940
 • Sip. totale: 157.1 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521