Shitet Apartament 3+1+3+Blk, Kodra e Diellit, 240,000 Euro

 • € 240,000
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër

Shitet Apartament 3+1+3+Blk, Kodra e Diellit, 240,000 Euro

Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Apartament 3+1+3, Kodra e Diellit, 240.000 Euro

 

•Tipologjia: 3+1+3+Blk

•Adresa: Rruga Kodra e Diellit

•I mobiluar

•Kati 2

•Pallat i ri

•Sipërfaqja 116m²

💶 240.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1, me nje siperfaqe prej 116m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.

Apartamenti eshte i mobiluar sipas projektit te arkitektit dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 3 tualete dhe ballkoni. Shitet i gjithi i mobiluar sic shikohet dhe ne foto. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 10 Korrik, 2023 at 1:16 pm
 • ID e pronës: MRE-10094
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509