Shitet Apartament 3+1+A+Blk, Allias, 96,000 Euro

 • € 96,000
Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 3+1+A+Blk, Allias, 96,000 Euro

Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 96,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+Blk, Allias, 96,000 Euro.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Njazi Meka

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 80m²

💶 96,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe 80m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara me kontakoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Shtator, 2023 në 10:36 am Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-16368
 • Çmimi: € 96,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Allias

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509