Shitet Apartament 3+1+A+Blk Te Unaza e Re me 1350 Euro/m², 300,000 Euro

 • € 300,000
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 3+1+A+Blk Te Unaza e Re me 1350 Euro/m², 300,000 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+A+2Blk, Unaza e Re – Rruga Teodor Keko, 300.000 Euro.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Teodor Keko

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

💶 300.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+A, me siperfaqe totale 221.3m², ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri me ashensor. I pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar per banim tek Bulevardi Migjeni, me cdo facilitet te ofruar ne zone.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga:

-korridori shperndares

-3 dhoma gjumi

-dhoma e ndjenjes

-kuzhina me vete

-2 tualete

-2 ballkone

Apartamenti shitet i mobiluar sipas projektit te arkitektit, i shtruar me parket. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:16 pm
 • ID e pronës: MRE-11009
 • Çmimi: € 300,000
 • Sip. e pronës: 195 m²
 • Sip. totale: 221.3 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Detaje shtesë

 • Ballkone : 2
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509