Shitet Apartament 3+1+Blk , Rruga Bill Klinton,188000 Euro

 • € 188,000
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 3+1+Blk , Rruga Bill Klinton,188000 Euro

Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 188,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+blk, Rruga Bill Klinton, 188000 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+blk

• Adresa: Rruga Bill Klinton, 

• i Mobiluar

• Pallat i Ri

• Kati 3 ashensor

• 188000 euro/muaj

•Sip 120m bruto


•Sip 108 neto

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament ne rrugen Bill Klinton, me siperfaqe prej 120m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine ne vete, 3dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.Pamje jug-lindje-perëndim.Pamje e lirë dhe në diell
Mundesi per tu ndar në 2 hyrje 2+1 dhe gazonjere

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:35 am Përditësuar 8 Janar, 2024 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-24834
 • Çmimi: € 188,000
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258