Shitet, Apartament Dubleks, 4+2 St. Dinamo, 239000 euro/muaj

 • € 239,000
Rruga Njazi Demi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament Dubleks, 4+2 St. Dinamo, 239000 euro/muaj
Rruga Njazi Demi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 239,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament Dubleks 4+2, Stadiumi Dinamo, 239,000 Euro.

 • Tipologjia: 4+2+Blk
 • Adresa: St. Dinamo, Pike Referimi: Ura Vasil Shanto
 • I mobiluar
 • Kati 2 & 3
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 157 m2
 • Cmimi I Shitjes 239,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament dubleks 4+2+Blk, me siperfaqe prej 157m² dhe gjendet në katin e 2 & 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i mobiluar teresisht. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Parkut te Liqenit, Unazes se Re dhe Sheshit Nene Tereza. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 3:35 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 3:35 pm
 • ID e pronës: MRE-54281
 • Çmimi: € 239,000
 • Sip. totale: 157 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Njazi Demi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934