Shitet Apartment 1+1+Blk, Ish Restorant Durresi, 72,000 Euro

 • € 72,000
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje

Shitet Apartment 1+1+Blk, Ish Restorant Durresi, 72,000 Euro

Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 72,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+A+Blk, ish Restorant Durresi, 72,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

• Kati 5, tarraca e rregulluar

•Siperfaqe 57,6²

💶 72,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 57,6m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet bosh dhe perbehet nga 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Shitet i mobiluar tërësisht.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh, si dhe vetem 50 metra larg nga stacioni i urbanit te Unazes.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Korrik, 2023 at 10:04 am
 • ID e pronës: MRE-13875
 • Çmimi: € 72,000
 • Sip. totale: 57,6 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ish Restorant Durresi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509