Shitet Apartment 2+1, ne Xhamllik, 120,000 Euro.

 • € 120,000
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartment 2+1, ne Xhamllik, 120,000 Euro.

Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Xhamllik, 120,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Xhamllik, prane shkolles ”Nikel Dardani”

• Kati 2

• Pallat me ashensor

• Siperfaqe 80 m²

💶 120,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallati te mireadministruat me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Dhjetor, 2023 në 8:59 am Përditësuar 18 Dhjetor, 2023 at 8:59 am
 • ID e pronës: MRE-23378
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257