Shitet Biznes, Dyqan dhe Restorant Peshku, BLLOK, 45,000 Euro

 • € 45,000
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Biznes, Dyqan dhe Restorant Peshku, BLLOK, 45,000 Euro

Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 45,000

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Biznes; Dyqan dhe Restorant Peshku, BLLOK, 45,000 Euro

 

• Tipologjia: Biznes

• Adresa: Rruga Sami Frasheri, prane Gjimnazit ”Petro Nini Luarasi”

• I kompletuar

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 45,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet biznes i cili operon si dyqan dhe restorant peshku. Ambienti ka nje  siperfaqe prej 65m² dhe  32m² verande dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ne rruge kryesore ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar. Biznesi shitet me te gjitha pajisjet dhe mobilimin qe ka.

Ai operon prej 10 vitesh ne treg me klientele stabel dhe me nje xhiro mujore teper te mire dhe te kenaqshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 3:38 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 3:38 pm
 • ID e pronës: MRE-28804
 • Çmimi: € 45,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121