Shitet Garsoniere, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 47,600 Euro

 • € 47,600
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Garsoniere, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 47,600 Euro
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 47,600

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Garsoniere, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 47,600 Euro.

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Mihal Grameno

• E pamobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri me ashensor

• Sipërfaqe Bruto 34m²

• Sipërfaqe Neto 28m²

💶 47600 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet garsoniere me siperfaqe 34m², ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor me kompleksin Magnalem 21.

Garsonierja eshte e organizuar shume mire dhe perbehet nga korridori, ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i fjetjes dhe tualeti. Garsonierja eshte e shtruar me parket, shitet e pamobiluar.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 2:06 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-46924
 • Çmimi: € 47,600
 • Sip. totale: 34 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134