Shitet Garsoniere e Investuar totalisht, Fresk, 43,000 Euro

 • € 43,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Garsoniere e Investuar totalisht, Fresk, 43,000 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 43,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Garsoniere, Fresk, 43,000 Euro.

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• I mobiluar

• Kati 0

• Pallat i ri

• Siperfaqe bruto 37m²

• Sipërfaqe neto 30m²

💶 43,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet garsoniere e super investuar me siperfaqe 37m² dhe ndodhet në katin 0 në një pallat te ri.

Garsonierja ka organizim shumë te mire, perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe veranda. Orientimi Jug.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Shtator, 2023 at 9:27 am
 • ID e pronës: MRE-16348
 • Çmimi: € 43,000
 • Sip. totale: 37 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Garsoniere
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509