Shitet Lokal 135m2, Fresku, 300.000 Euro

 • € 300,000
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje

Shitet Lokal 135m2, Fresku, 300.000 Euro

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet lokal 135m2, Fresku, 300.000 euro

• Siperfaqe totale 135m²

• i kompletuar

•Cmimi 300.000 euro

•Adresa: Fresku

•Me hipotekë

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Shitet lokal i kompletuar në zonën e Freskut, me një sipërfaqe totale prej 135 m2. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati. Ai ofrohet i kompletuar me tavolina, karrige dhe te gjitha pajisjet e tjera të nevojshme per zhvillimin e aktivitetit. Lokali disponon 2 tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Qershor, 2023 at 10:26 am
 • ID e pronës: MRE-12156
 • Çmimi: € 300,000
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 135 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521