SHITET NDERTESA 172 m² + TRUALL 330 m² NE KASALL KAMEZ 60.000 EURO

 • € 60,000
Kodra Kasalles, Zall-Herr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1048, Albania
Shitje Oferta më e mirë

SHITET NDERTESA 172 m² + TRUALL 330 m² NE KASALL KAMEZ 60.000 EURO

Kodra Kasalles, Zall-Herr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1048, Albania
 • € 60,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet token plus ndertesen neKASALL KAMEZ 60.000 Euro

 

Shitet toke me nje siperfaqe prej 330m², dhe ndertesa me siperfaqe 172m² e cila ndodhet në KASALL KAMEZ. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Dhjetor, 2023 në 5:24 pm Përditësuar 25 Dhjetor, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-22407
 • Çmimi: € 60,000
 • Sip. e pronës: 172 m²
 • Sip. totale: 502 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kodra Kasalles, Zall-Herr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1048, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258