SHITET NJESI BIZNESI, 21 Dhjetori, 650,000 Euro

 • € 650,000
Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje

SHITET NJESI BIZNESI, 21 Dhjetori, 650,000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 650,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, 21 Dhjetori, 650,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• mobiluar

• Kati 0

• Sipërfaqe Neto 80m²

• 💶 650,000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin 0 ne rruge kryesore prane Inxhinierise se Ndertimit. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace me tualet. Aktualisht me qira mujore neto 2100 Euro dhe bruto 2315 Euro/muaj. Pallat i mirembajtur, me sistem kapot.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 1 Qershor, 2023 at 11:38 am
 • ID e pronës: MRE-11489
 • Çmimi: € 650,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509