Shitet Njesi Biznesi, ish Bllok, 37,000 Euro

 • € 37,000
Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 37,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, ish Blloku, 37,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Milto Tutulani

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 37,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 20m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace dhe disponon nje tualet. Eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve, shume prane Fakultetit te Drejtesise. Aktualisht me qira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10099
 • Çmimi: € 37,000
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku