Shitet Njësi Biznesi ne Fresk 100.000 euro

 • € 100,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njësi Biznesi 100m², ne Qendër te Freskut, 100.000 euro

• Tipologjia: Open Space

•Siperfaqe 100 m2

• Adresa: Rruga Sotir Caci, pranë Restorant Fresku

• Bosh

• Fasadë xhami

• 💶 100.000 euro

•Me hipotekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Morina shet ambjent biznesi Open Space me një sipërfaqe prej 100 m² prane restorant Freskut. Ambieni gjendet në katin o te një  pallati te ri. Ai ofrohet bosh i pa mobiluar dhe disponon 1 tualet. Njësia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10004
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. e pronës: 93.31 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina