Shitet Njesi Biznesi Ne Komunen e Parisit, 55M2 Me Cmim 230.000 Euro

 • € 230,000
Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Njesi Biznesi Ne Komunen e Parisit, 55M2 Me Cmim 230.000 Euro
Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 230,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njësi Biznesi 55 m², Komuna e Parisit, 230.000 euro

• Tipologjia: Open Space

• Kati 0

•Siperfaqe 55 m2

• Adresa: Rruga Medar Shtylla

• Bosh

• Fasadë xhami

• 💶 230.000 euro

•Me hipotekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Morina shet ambjent biznesi me një sipërfaqe prej 55m² ne Komunen e Parisit. Ambieni gjendet në katin o te një  pallati te ri. Ambienti ka sherbyer si kopesht privat dhe shitet bosh. Ai disponon 1 tualet. Njësia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Qershor, 2024 në 12:34 pm Përditësuar 15 Qershor, 2024 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-52022
 • Çmimi: € 230,000
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
Whatsapp +355694010934