Shitet Njesi Biznesi, Shkolla e Baletit, 53,000 Euro

 • € 53,000
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Njesi Biznesi, Shkolla e Baletit, 53,000 Euro

Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 53,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Shkolla e Baletit, 53,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 53,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 20m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet. Aktualisht eshte me qira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 1:45 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 2:54 pm
 • ID e pronës: MRE-28777
 • Çmimi: € 53,000
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Baletit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509