SHITET NJESI BIZNESI, Zogu i Zi, 550,000 Euro

 • € 550,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje

SHITET NJESI BIZNESI, Zogu i Zi, 550,000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Zogu i Zi, 550,000 Euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• bosh

• Kati 0

• Ne rruge Kryesore

• 💶 550,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 78m² dhe gjendet në katin 0 ne rruge kryesore. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace dhe aktualisht eshte e ndare ne dy ambiente me qira mujore 185,000Leke ne muaj neto. Ka punime te reja dhe eshte i investuar.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:01 pm
 • ID e pronës: MRE-10841
 • Çmimi: € 550,000
 • Sip. totale: 78 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Zogu i Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509