Shitet shtepi private 2 kate, Rruga Jordan Misja, 200.000 euro

 • € 200,000
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje

Shitet shtepi private 2 kate, Rruga Jordan Misja, 200.000 euro

Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet shtepi private 2 kateshe, Rruga Jordan Misja, 200.000 euro
•2 kateshe
•Siperfaqe trualli 387 m2
•Siperfaqe ndertimi 94 m2 cdo kat
• Adresa: Rruga Jordan Misja
• Tip. 2+1 cdo kat
• Oborr
•200,000 euro
Informacione rreth prones .
Shitet shtepi private 2 kateshe tek Rruga Jordan Misja, Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 387 m2 dhe siperfaqe ndertimi 94 m2 cdo kat, ne total 188 m2 ndertim. Secili nga katet disponon nga 2 dhoma gjumi, nga 1 dhome ndenje+kuzhine dhe nga 1 tualet. Ka shkalle nga jashte te cilat mundesojne lidhjen ndermjet kateve. Ka gjithashtu nje oborr me hapesire te bollshme. Shtepia eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Aktualisht eshte e lene me qera, cka e ben nje mundesi te mire per investim por dhe per banim. Cmimi i shitjes 200.000 euro.
Per informacione me te detajuara na kontaktoni.
© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:26 pm
 • ID e pronës: MRE-11158
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. e pronës: 188 m²
 • Sip. totale: 387 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Jordan Misja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258