Shitet Shtepi Private 3-kat me oborr, 200.000 euro te QSUT

 • € 200,000
Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Shtepi Private 3-kat me oborr, 200.000 euro te QSUT

Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall +shtepi private  2 kateshe+ Papafingo, Spitali Amerikan 2, 200.000 euro i padiskutueshem.

-Siperfaqe trualli 170 m2
-Siperfaqe ndertimi:

 • kati 1- 78 m2
 • kati 2- 78 m2
 • Papafingo-35 m2 dhe verande 34 m2

-Adresa: Spitali Amerikan 2, Rr.Selaudin Zorba

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-200,000 euro

Informacione rreth prones.

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe+ Papafingo  prane Spitalit Amerikan 2, Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 170 m2 dhe siperfaqe ndertimi perkatesisht:

 • 78 m2 kati perdhe me verande  27 m2,
 • 78 m2 kati i dyte dhe me verande+shkalle 33 m2
 • dhe papafingo 35 m2 dhe verande 34 m2

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie. Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi:

 1. kati i pare organizohet ne Sallon ndenje, ambient Gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda
 2. Kati i 2 eshte me shkalle nga jashte, dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, depo, tualeti dhe veranda.
 3. Kati i 3 Papafingo eshte i organizuar ne nje ambient te hapur dhe me verande rreth 34 m2. Kati i 2 lidhet me papafingon me shkalle te brendshme.

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 3:53 pm
 • ID e pronës: MRE-11242
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. e pronës: 190 m²
 • Sip. totale: 320 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona QSUT

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544