Shitet Shtepi Private 4-Kat Me Oborr,KOMBINAT 500.000 Euro

 • € 500,000
Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Shtepi Private 4-Kat Me Oborr,KOMBINAT 500.000 Euro

Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 500,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall +shtepi private 4 kateshe+ Papafingo, KOMBINAT BUZE RRUGE 500.000 euro.

-Siperfaqe trualli 480 m2 me hipoteke
-Siperfaqe per cdo kat 180 m2

-Adresa: KOMBINAT

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-500.000 euro.

Informacione rreth prones.

Vilë me 4 kate dhe gjashtë hyrje plus 2 hyrje te medha

Një vilë e nderuar, me 4 kate dhe me gjithsej gjashtë hyrje, është aktualisht në dispozicion për blerje. Çdo hyrje krenohet me një plan urbanistik të mirë-projektuar që përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një dhomë kuzhine dhe një zonë e gjerë e përbashkët. P është e ndërtuar me panele të izoluara strukturore (SIP) dhe vjen me marrëveshje hipotekore. Oferta përfshin një certifikatë pronësie, e cila e bën transaksionin të shëndoshë ligjërisht.

Kjo pronë, me konfigurimin e saj të gjithanshëm, paraqet një mundësi ideale për qëllime të ndryshme zhvillimi si ndërtimi i një rezidence, hoteli ose objektesh të ngjashme.

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 2:06 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-27321
 • Çmimi: € 500,000
 • Sip. totale: 1300 m²
 • Dhoma gjumi: 10
 • Banjo: 6
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258