Shitet Tokë 750m² në Prush, Tiranë, 45,000 Euro

 • € 45,000
Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Tokë 750m² në Prush, Tiranë, 45,000 Euro

Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • € 45,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet toke 750 m², Prush, 45,000 Euro

 

Shitet toke me nje siperfaqe prej 750m², e cila ndodhet në Prush. Toka ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtatshem, e rrethuar me mur rrethues. Disponon certificate pronesie dhe dokumentacion te rregullt.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-10441
 • Çmimi: € 45,000
 • Sip. totale: 750 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Prush

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509