Shitet Toke e llojit are me siperfaqe 1400 M², ne Ibe te Poshtme, 56,000 euro.

  • € 56,000
Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
Shitje

Shitet Toke e llojit are me siperfaqe 1400 M², ne Ibe te Poshtme, 56,000 euro.

Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • € 56,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet toke te llojit are, Ibe e Poshtme, me cmim 40 Euro/m2.

Shitet toke me nje siperfaqe prej  1400 m², i cili ndodhet në Ibe te Poshtme, 10 minuta larg autostrades Tirane-Elbasan me hyrje-dalje ne Ibe . Toka ndodhet ne nje pozicion te mire dhe ka akses me rrugen kryesore. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Qershor, 2023 at 11:46 am
  • ID e pronës: MRE-12186
  • Çmimi: € 56,000
  • Lloji i pronës: Tokë / Truall
  • Statusi i pronës : Shitje
  • Adresa Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
  • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544