Shitet Toke E Llojit Pemetore Me Siperfaqe 1575 M², Ne Ibe Te Poshtme, 78.750 Euro.

 • € 78,750
Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
Shitje

Shitet Toke E Llojit Pemetore Me Siperfaqe 1575 M², Ne Ibe Te Poshtme, 78.750 Euro.

Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • € 78,750

Përshkrimi

Agjencia Morina shet toke te llojit are, Ibe e Poshtme, me cmim 50 Euro/m2.

Shitet toke me nje siperfaqe prej  1575 m², i cili ndodhet në Ibe te Poshtme, 10 minuta larg autostrades Tirane-Elbasan me hyrje-dalje ne Ibe . Toka ndodhet ne nje pozicion te mire dhe ka akses me rrugen kryesore. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Qershor, 2023 at 11:51 am
 • ID e pronës: MRE-12189
 • Çmimi: € 78,750
 • Sip. totale: 1575 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ibë e Poshtme

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544