Shitet Toke plus Ndertese, Rruga 5 Maji, 124,000 Euro

 • € 124,000
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Toke plus Ndertese, Rruga 5 Maji, 124,000 Euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 124,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Toke plus Ndertese, Rruga 5 Maji, 124,000 Euro

 

• Tipologjia: Truall + Ndertese 1 kateshe 2+1

•Adresa: Rruga 5 Maji

• Ne proces legalizimi per truallin dhe ndertesen

• Sipërfaqe trualli 350m²

• Sipërfaqe ndertimi 100m²

• 💶 124,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet toke me nje siperfaqe prej 350m², dhe ndertesa me siperfaqe 100m² e cila ndodhet në Rrugen 5 Maji perballe shkolles Tirana Jone.

Ndertesa eshte 1 kateshe dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor dhe verande. Eshte e pashtruar, pra jo e perfunduar si ndertese.

Ne proces legalizimi.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 12:11 pm Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 12:11 pm
 • ID e pronës: MRE-30619
 • Çmimi: € 124,000
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 350 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509