Shitet Truall + Godine 2 kateshe+1 katëshe nën tokë, Rruga Myslym Keta, 310,000 Euro

 • € 310,000
Rruga Zef Serembe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Godine 2 kateshe+1 katëshe nën tokë, Rruga Myslym Keta, 310,000 Euro
Rruga Zef Serembe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 310,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Truall + Godine 2 kateshe+1 katëshe nën tokë, Rruga Myslym Keta, 310,000 Euro

 

 

• Tipologjia: Godinë Banimi 2-kateshe+ 1 kat nën tokë

 

• Adresa: Rruga Zef Serembe, Myslym Keta

• mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe trualli 264m²

• Siperfaqe ndërtimi 322.5 m²

• 💶 310,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe dhe 1 kat nën tokë, me një sipërfaqe totale ndertimi prej 322.5m² dhe trualli 264m². Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete dhe eshte e organizuar shumë mirë.

Kati i pare i banimit organizohet ne korridor shperndares, sallon ndenje dhe kuzhine se bashku, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte banim organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Eshte i shtruar me parket. Disponon nje papafingo e cila mund te perdoret per nje dhome extra, ka dhe 1 tualet.

Vila shitet e mobiluar teresisht. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor te truallit dhe leje legalizimi te ndertimit.

Shitet per arsye emigracioni!

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:51 am Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:14 pm
 • ID e pronës: MRE-10725
 • Çmimi: € 310,000
 • Sip. e pronës: 322.5 m²
 • Sip. totale: 264 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Zef Serembe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509