Shitet Vile 2 kateshe, Porcelan – prane Klan TV, 22,000,000 Leke

 • 22,000,000 Lek
Rruga Zana Floqi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje
Rruga Zana Floqi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 22,000,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Vile 2 kateshe, Porcelan – prane Klan TV, 22,000,000 Leke

 

• Tipologjia: 2 kateshe

• Adresa: Rruga Zana Floqi

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 223m²

• Siperfaqe trualli 250m²

• 💶 22,000,000 Leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 223m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete. Shtëpia organizohet shumë të mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-korridori

-banjo

-garazh

-Siperfaqe 94.6m²

 

Kati i dytë

-3 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

-siperfaqe 128.4m²

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11031
 • Çmimi: 22,000,000 Lek
 • Sip. totale: 223 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje

Detaje shtesë

 • Truall: 250m²
 • Adresa Rruga Zana Floqi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Tv klan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku