Shitet Vilë 2 katëshe, Unaza e Madhe – Paskuqan, 137,000 Euro

 • € 130,000
Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Vilë 2 katëshe, Unaza e Madhe – Paskuqan, 137,000 Euro

Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Vile 2 kateshe, Paskuqan, 137,000 Euro

 

• Tipologjia: vile

• Adresa: Rruga Memo Meto

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 125m²

• Siperfaqe trualli 311m²

• 💶 137,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 125m² dhe trulli 311m². Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete, eshte e organizuar shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 2

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-korridori

-2 banjo

-ballkon

 

Kati 1

-garazh per makinen

– depo 16m²

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor te truallit dhe ndertimit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:33 pm
 • ID e pronës: MRE-10715
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. e pronës: 125 m²
 • Sip. totale: 311 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport

Detaje shtesë

 • Adresa Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Kamez
 • Zona Paskuqan

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509