Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, 210.000 Euro

 • € 210,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, 210.000 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 210,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Rruga Kavajes, 210,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga Kavajes
 • Bosh
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 96m2
 • Cmimi I Shitjes 210,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2wc, me siperfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i pa mobiluar, pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Qershor, 2024 në 11:10 am Përditësuar 29 Qershor, 2024 at 10:11 am
 • ID e pronës: MRE-53545
 • Çmimi: € 210,000
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121