Shitje, Ambient Biznsi, 9- Katshet 130.000 Euro

 • € 130,000
9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Ambient Biznsi, 9- Katshet 130.000 Euro

9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Ambient Biznsi, 9 Katshet 130.000 Euro

• Tipologjia: Open Space

• Adresa: 9- Katshet pas poliklinikes qendrore

• Kati 1

• 130.000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet ambient biznesi 38m²  tek 9- katshet pas poliklinikes qendrore 130.000 euro. Hapsira eshte open space dhe disponon nje tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Korrik, 2023 at 2:44 pm
 • ID e pronës: MRE-14469
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. e pronës: 38 m²
 • Sip. totale: 38 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa 9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521