Shitje, Apartament, 1+1, Astir, mbrapa Alpha Bank 97500 Euro

 • € 97,500
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament, 1+1, Astir, mbrapa Alpha Bank 97500 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 97,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Astir, (mbrapa Alpha Bank)  97500 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir, mbrapa Alpha Bank

• Kati 2

•Siperfaqe 78 m²

• Cmimmi 97 500

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 78 m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kubature te rregullt dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 6:43 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 6:43 pm
 • ID e pronës: MRE-47942
 • Çmimi: € 97,500
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932