Shitje, Apartament 1+1, Kombinat, 67000 Euro

 • € 67,000
Rruga Llambi Bonata, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+1, Kombinat, 67000 Euro
Rruga Llambi Bonata, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 67,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+ 1, Kombinat, 67000 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Llambi Bonata, Kombinat

• Kati 4 ( Jo i Fundit)

• Pallat Ekzistues

💶 67.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe  58m²  , ndodhet në katin e 4 ne nje pallat ekzistues 5 katesh ne rrugen Llambi Bonata. Ambjenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina, ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Shitet i mobiluar.

Apartamenti disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 3:49 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 1:34 pm
 • ID e pronës: MRE-31496
 • Çmimi: € 67,000
 • Sip. totale: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Llambi Bonata, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521