Shitje, Apartament 1+1+BLK, Fresk, 60.000 euro

 • € 60,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Rezervuar
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 60,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 1+1+blk, Fresk, 60.000 euro

•Tipologjia: 1+1+BLK

•Adresa: Rruga Sotir Caci, Fresk

•I mobiluar

•Kati 4

•Pallat i ri me ashensor

•Me hipotekë

💶 60.000 euro

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+BLK me nje sipërfaqe prej 55.39 m2 dhe gjendet ne katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i mobiluar dhe organizohet në 1 dhome gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt pronësie.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8246
 • Çmimi: € 60,000
 • Sip. e pronës: 53 m²
 • Sip. totale: 55.39 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina